Jesensko stičišče dobre prakse 2024

Odkrijte aktualne kadrovske prakse na enem mestu

Tudi letos vas jeseni vabimo na nepozabno srečanje v Kranjski Gori, kjer bo Slovenska kadrovska zveza ponovno organizirala dogodek, posvečen inovativnim kadrovskim pristopom ter delovnopravnim in kadrovskim izzivom. Pridružite se nam 7. in 8. novembra 2024 na dogodku, ki je lani prejel številne pohvale za odlično vzdušje in izjemno vsebino.

Zakaj se udeležiti Jesenskega stičišča dobre prakse 2024?

Na dvodnevnem dogodku se boste lahko srečali z vrhunskimi domačimi strokovnjaki, ki bodo z vami delili najnovejša znanja in praktične primere.

Poglobljeno bomo obravnavali teme, kot so:

• Razvoj zaposlenih s poudarkom na spodbujanju učenja, vodenju timov in raznolikosti
  • Dobrodelnost in produktivnost
  • HR kot poslovni partner prihodnosti
  • Inovativni načini nagrajevanja zaposlenih
  • Od slabe prakse do uspešnega dela

In še mnoge druge! Program je v zadnji fazi priprave. Kdo vse bo z nami in na katera področja se bomo podali na tokratni ediciji Jesenskega stičišča, bo znano še pred koncem poletja.

Poleg strokovnih vsebin pa vas čaka tudi obilo zabave in priložnosti za neformalno druženje!

Prijave in kotizacija

Cenik kotizacij:

Dvodnevna udeležba na dogodku:

– Člani Slovenske kadrovske zveze: 399 EUR*

– Ne-člani Slovenske kadrovske zveze: 499 EUR*

*EARLY BIRD: Če se na dogodek prijavite do 31. 08. 2024, vam na ceno priznamo še 10 % popusta, zato pohitite!

Jesensko stičišče dobre prakse – izmenjava znanj in izkušenj za uspešno prihodnost

Prijave:

Na Jesensko stičišče se prijavite prek spodnjega obrazca.

Pridružite se nam v Kranjski Gori in postanite del edinstvenega dogodka, ki ponuja priložnost za izmenjavo znanj, mreženje in uživanje v vrhunskem vzdušju!